Hortologia.eu - Facebook  gplus32

Zapisz

Czysta i ekologiczna przestrzeń, czyli jak zadbać o segregację odpadów

wiata  śmietnikowaW dzisiejszych czasach kładzie się duży nacisk na dbanie o ekologię oraz segregację odpadów. W tym celu powstały specjalne kontenery, które umożliwiają nam łatwe rozdzielenie produktów i umieszczenie ich we właściwych miejscach. Nie możemy jednak zapominać o wyglądzie tego miejsca – często mieszkańcy osiedli lub domów wielorodzinnych narażeni są na nieprzyjemne widoki pozapełnianych kontenerów na śmieci, a także porozrzucanych dookoła odpadów.

By uniknąć tego rodzaju nieprzyjemności i zapewnić sobie estetyczną przestrzeń warto zdecydować się na wiatę śmietnikową firmy Alicja (http://garazyki.pl). Tego rodzaju konstrukcje pozwalają na umieszczenie wszystkich kontenerów w jednym miejscu, a także zamknięcie ich na klucz, co uniemożliwi dostęp do nich przez osoby niepożądane.

Zazwyczaj poszycia wykonywane są z blachy lub z siatki zgrzewanej, by skutecznie ogrodzić przestrzeń od reszty. Dodatkowo wpasowują się w miejską zieleń, a także architekturę, wszystkie modele dostosowane są do wymagań Polskich Norm, a także Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w miastach oraz gminach. Tego rodzaju budowle można dostosować do potrzeb klienta, istnieje możliwość montażu bramy zarówno uchylnej, jak i dwuskrzydłowej, samodzielnie wybieramy także miejsce, w którym mają znajdować się drzwi – w ten sposób stworzymy dla siebie jak najwygodniejsze rozwiązanie.

Wiaty śmietnikowe firmy Alicja posiadają drzwi oraz bramy zamykane na klucz, który dostępny jest wyłącznie dla osób, które są do tego upoważnione, niektóre modele można doposażyć w rynnę oraz wiatrownice, co dodatkowo uchroni je przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. W ofercie możemy znaleźć różne wymiary, a także rodzaje konstrukcji, większość klientów decyduje się na standardową budowę, choć coraz większą popularnością cieszą się wiaty-bliźniaki, które idealnie sprawdzają się na większych osiedlach.

Bardziej wymagający klienci mogą zdecydować się również na obiekt posiadający elementy drewna lub panele, co wygląda bardzo korzystnie i naturalnie, a także skutecznie maskuje wszelkie nieestetyczne aspekty. Kupując gotową konstrukcję zaoszczędzimy nie tylko sporo pieniędzy, ale również czasu, nerwów, a także sił. By wybrać odpowiednie miejsce oraz spełnić wszelkie warunki warto zapoznać się przed zakupem ze wszelkimi wymaganiami dotyczącymi stawiania tego typu obiektów – dzięki temu będziemy mogli wybrać najlepszy model do własnych potrzeb.

Zapisz

Zapisz