Narzędzia, które powinien mieć pod ręką każdy ogrodnik

Ogród to miejsce, które przynosi spokój, radość i satysfakcję. Jednak, aby cieszyć się pięknym ogrodem, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Właściwe wyposażenie nie tylko ułatwia pracę, ale również zwiększa jej efektywność.

Więcej…

Idealne rękawice ochronne do rodzaju pracy

Rękawice ochronne to niezbędny element wyposażenia pracownika, narażonego na urazy dłoni podczas wykonywania swoich obowiązków. Rynek oferuje szeroki wybór rękawic, różniących się materiałem wykonania, poziomem ochrony i przeznaczeniem.

Więcej…

Siekiera czy łuparka do drewna

Dla miłośników kominków lub potrzebujących drewna opałowego, przygotowanie drewna do spalenia jest stałym elementem sezonu jesienno-zimowego. Warto zatem poznać różne narzędzia, które pomogą nam w efektywnym rąbaniu drewna.

Więcej…

Trampoliny ogrodowe - dlaczego są tak popularne?

Trampoliny ogrodowe są chyba największą atrakcją wszystkich przyjęć, które odbywają się na zewnątrz. Co więcej, korzystają z nich nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Niezależnie od wieku jest to bardzo zdrowe i sprzyja zachowaniu dobrej ogólnej kondycji całego organizmu.

Więcej…

badanie pH gleby

Badanie pH gleby może wydawać się skomplikowane i czasochłonne, ale nie wtedy, gdy dysponujesz najnowszym miernikiem glebowym pH-metrem elektronicznym. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, jaki jest odczyn gleby w Twoim ogródku, to nie musisz się więcej martwić.

Więcej…

Rodzaje altan ogrodowych

Altany ogrodowe sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Można w nich biesiadować z rodziną i ze znajomymi, czytać książki, relaksować się na różne sposoby. Wiele jest rodzajów altan do ogrodu, mogą one różnić się między sobą kształtem, zabudową, materiałem, z którego zostały zbudowane. Co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać altanę ogrodową?

Więcej…

Gdy zbliża się zima, nagle coraz więcej osób interesuje się też związanymi z nią tematami. Niestety, zwykle nawet kiedy wiemy, że niebawem zaczną się mrozy i opady śniegu, dajemy się im zaskoczyć. Wszak co roku mówi się, że zaskoczyła ona kierowców – ale czy tylko ich? 

Więcej…

Idealne tunele ogrodowe foliowe

Kiedyś nowalijki czy kwiaty uprawiało się w szklarniach. Profesjonalna szklarnia to spora inwestycja, dlatego mogli sobie na nią pozwolić wyłącznie hurtownicy, którzy mieli wielu odbiorców, np. kwiaciarnie lub sklepy w całym województwie. Nic więc dziwnego, że na działkach drobnych detalistów albo amatorów domowych przetworów z własnego ogrodu wyrastały najprzedziwniejsze konstrukcje ze starych okien i folii przemysłowej. 

Więcej…

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.